• Odwiedziny: 2015389

WYCHOWANIE FIZYCZNE W WARUNKACH KWARANTANNY:

Wszyscy znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji i nikt nie jest w stanie powiedzieć, jak długo jeszcze ona potrwa. Nie wiemy, kiedy uda nam się przepędzić wirusa, który wywrócił świat do góry nogami i sprawił, że musimy nauczyć się funkcjonować w nowej rzeczywistości. Obecna sytuacja jest trudna dla wszystkich. W jednej chwili nasze domy z rodzinnego azylu, zamieniły się również w miejsca pracy i miejsca nauki, a nie da się ukryć, że zdalna nauka to ogromne wyzwanie dla dzieci, rodziców i nauczycieli!

Ponieważ zabawa na placu zabaw jest zakazana, a spacery zostały mocno ograniczone, pozostaje nam zorganizowanie domowych lekcji wychowania fizycznego. Przed nami duże wyzwanie, ale jest to do zrobienia!

A teraz zobaczcie sami, jak można zorganizować sobie zajęcia sportowe w warunkach kwarantanny.

Powodzenia i zapraszamy do podzielenia się swoimi pomysłami.

M. Kalita