• Odwiedziny: 1987129

Żółty Talerz

Nasza szkoła włącza się w realizację celów Programu ,,Żółty talerz” poprzez promowanie wśród dzieci i ich rodziców zdrowego stylu życia oraz właściwego odżywiania.

Dnia 7 czerwca2019r. w naszej szkole uczniowie klasy IVa i IVb brali udział w zajęciach prowadzonych przez dyplomowanego naturopatę panią Renatę Zabawę. Pogadanka przygotowana przez panią dotyczyła prawidłowego komponowania posiłków pełnowartościowych i zalet picia wody.

Po części teoretycznej uczniowie przystąpili do degustacji napojów i smoothie. Były to– woda z cytryną i miętą, napój z pietruszki, napój z cytryny i pomarańczy, smoothie z jarmużu, awokado, banana, soku z cytryny. Zrobione napoje smakowały wyśmienicie. Dzieciom napój z cytryny i pomarańczy, a  rodzicom napój z pietruszki.