• Odwiedziny: 2004508

Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Wybory SU 2018/19

W połowie września 2018 r. odbyły się demokratyczne wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego naszej Szkoły. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory SU poprzedziła kampania.

Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród uczniowskiej społeczności. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać dwa głosy na swoich kandydujących kolegów.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą okazało się, że Przewodniczącym Szkoły został Leon Piwowarczyk z kl.III gimnazjum, a jego zastępcą Mateusz Janeczek z kl. VII. Gratulujemy!