• Odwiedziny: 1987477

„Ninja Jump”

30 maja postanowiliśmy na jeden dzień „wyskoczyć” z rzeczywistości szkolnej do jednej z najnowszych atrakcji Tarnowa, czyli parku tramapolin „Ninja Jump”. W wyjeździe uczestniczyły klasy II i III gimnazjum.

Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Pobyt w parku trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni całego ciała. Po wysiłku fizycznym znalazł się też czas na odpoczynek w galerii Gemini Park, skąd udaliśmy się do kina 3D w galerii „Tarnovia” na seans filmowy. Opiekę nad uczestnikami wyjazdu pełniły wychowaczynie klas: p. Ewa Piotrowska-Saracchini oraz p. Małgorzata Kalita.