• Odwiedziny: 2003955

Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Najlepsze Recytatorki!

Najlepsze Recytatorki!                                                  17. 05. 2018r.

W Konkursie Recytatorskim „O Laur Dębu Wolności” zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury oraz Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości uczennice Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie zaprezentowały się znakomicie.

W kategorii szkół podstawowych (kl. VII i klasy gimnazjalne)

I miejsce zajęła uczennica klasy VII – Joanna Warias, która recytowała fragment „Kwiatów polskich” Juliana Tuwima.

Miejsce III  przyznano uczennicy klasy trzeciej gimnazjum – Aleksandrze Szuran, która zaprezentowała utwór Wisławy Szymborskiej „Gawęda o miłości ziemi ojczystej”.

Laureatkom serdecznie gratulujemy!

Szczegóły i fotografie na....