• Odwiedziny: 1987490

Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej

W ubiegłym tygodniu, w środę 17-go października, 10 osobowy skład chłopców z naszej szkoły z klas III gimnazjum i VIII, uczestniczyli w gminnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej. W zawodach z naszą drużyną brało udział 8 zespołów.

Drużyna z Otfinowa w półfinałach odniosła dwa zwycięstwa ( SP Ilkowice, SP Niedomice) oraz jeden remis (Katolicka Szkoła Podst. w Niecieczy). W finałach o pierwsze miejsce Otfinów znowu zmierzył się z drużyną z Niecieczy. Niestety tym razem przegrywając jedna bramką. Gratulacje dla całej drużyny za wywalczenie II miejsca.

Skład drużyny to: Albert Gała, Damian Gnat, Michał Wielgus, Jakub Wielgus, Kacper Strzelec, Grzegorz Fait, Mateusz Kupisz, Szymon Pasadyn, Michał, Łata, Maciej Mika.