• Odwiedziny: 2015412

Bieg Jana Pawła w Żabnie

Bieg Jana Pawła II w Żabnie - 02 października 2021

Biegiem Jana Pawła w Żabnie rozpoczęto sportowe zmagania w gminie i mieście Żabno. Po długim oczekiwaniu na te zawody nasza Szkoła wystawiła "Ekipę" chętnych lekkoatletów!
W rywalizacji biegowej jak co roku brali udział najmłodsi i najstarsi. "Ekipa" naszej szkoły wywalczyła zasłużone miejsca na podium z nagrodami, medale oraz ciepły posiłek po męczącym biegu.
Oto miejsca naszych lekkoatletów :
M. Wiażewicz V m-ce, M. Wdowikowska - V m-ce, M. Zych I m-ce, M. Kowynia IV m-ce,  F. Piątek II m-ce, O. Sokołowski III m-ce, J. Kozłowska I m-ce, M. Chłoń I m-ce, J.Pachołek IV m-ce, P. Forgiel V m-ce, B. Szabla VI m-ce, M. Majchrowska V m-ce, K. Szabla VI m-ce.
Wszystkim, którzy pobiegli i spróbowali swoich sił w tej rywalizacji serdecznie gratulujemy!