• Odwiedziny: 2015479

Ciekawy konkurs plastyczno-językowy

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w II edycji konkursu plastyczno-językowego pod nazwą „Tarnów – moje miasto / my town / meine Stadt”. Aby zostać uczestnikiem konkursu, należy przedstawić plan (mapę) tarnowskiej Starówki z naniesionymi, wybranymi zabytkami lub interesującymi obiektami wykorzystując dowolny materiał i dowolną technikę. Do pracy trzeba dołączyć opis jednego z przedstawionych zabytków/obiektów w języku polskim, angielskim i niemieckim (najmłodsi uczestnicy z klas IV-VI tylko w dwóch językach). Prace należy dostarczyć do Pałacu Młodzieży do dnia 28.04.2023r. Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody!

Konkurs organizowany jest przez Klub Kreatywnego Rozwoju („English Globetrotter”,„Deutsche Globetrotter”) Pałacu Młodzieży w Tarnowie we współpracy z Radą Osiedla „Starówka” i ma na celu m.in. propagowanie wiedzy o zabytkach Tarnowa, wspieranie twórczego działania i rozwijanie umiejętności w zakresie języków obcych. Konkurs jest finansowany z budżetu miasta Tarnowa.