• Odwiedziny: 2014646

Tuliszkowski Talent Show

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym dla uczniów szkół podstawowych Tuliszkowski Talent Show
Zachwyciła Cię ostatnio jakaś książka?
Zachwyć i nas! I chwyć książki z Księgarni Tuliszków!
Stwórz dzieło: wiersz, opowiadanie, utwór muzyczny, komiks, pracę plastyczną na temat Twojej ulubionej książki.
Konkurs polega na przygotowaniu i przesłaniu pracy, której tematyka związana jest z motywem przewodnim konkursu "Za-chwyceni książką", w której uczestnik wykaże się swoim talentem w trzech poniższych kategoriach do wyboru:
* Praca plastyczna – wykonana dowolną techniką, w dowolnym formacie, zeskanowana lub sfotografowana,
* Utwór muzyczny – oryginalny, stworzony od podstaw tekst i muzyka, praca zapisana w formie pliku filmowego lub dźwiękowego,
* Wiersz lub opowiadanie – oryginalny, stworzony od podstaw tekst, o objętości maksymalnie 3600 znaków ze spacjami.
Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych na terenie całej Polski.
Do wygrania atrakcyjne vouchery na zakup książek w Księgarni Tuliszków!