• Odwiedziny: 2007385

Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Ślubowanie i Pasowanie klasy pierwszej

Dnia 7 listopada 2017 roku w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie  -   Ślubowanie i Pasowanie klasy pierwszej na uczniów Szkoły Podstawowej w Otfinowie.

Pierwszoklasiści w obecności zaproszonych gości oraz młodszych i starszych kolegów  udowodnili, że wiele już potrafią - pięknie tańcząc, śpiewając i recytując wiersze. Wykazali się wiedzą dotyczącą naszej Ojczyzny i znajomością zasad  prawidłowego funkcjonowanie w grupie rówieśniczej.

Po części artystycznej nadszedł czas na uroczyste ślubowanie. Pasowania na uczniów dokonała Pani Dyrektor Alina Mosio, następnie uczniowie złożyli podpisy w Księdze Pamiątkowej. Pani Wicedyrektor Iwona Cisek-Szostek wręczyła pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne. Rodzice przekazali swoim pociechom prezenty. Koleżanki i koledzy z zerówki, klasy II, IIIb oraz klasy IIIa obdarowali pierwszoklasistów koszami podarunków i słodyczy.

Po zakończonej uroczystości na dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów w naszej szkole!