• Odwiedziny: 2009687

Dnia Mamy i Taty

Dnia 7 czerwca 2018 r. odbyły się występy starszych przedszkolaków z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszystkie dzieci z pomocą wychowawczyni Marii Kozik - Jasnosz pilnie przygotowywały się do tej ważnej uroczystości, na którą zostali zaproszeni Rodzice, Pani dyrektor Alina Mosio, Pani wicedyrektor Iwona Szostek, Pani logopeda Aleksandra Głowa, przedszkolaki z grupy młodszej z wychowawczynią Panią Haliną Kądzielawą oraz Pani Małgosia, Pani Halinka i Pan Zbyszek.

Dzieci przedstawiły dla zebranych gości bogaty program artystyczny: śpiewały piosenki, recytowały wiersze, grały na instrumentach perkusyjnych, tańczyły. Później zaprezentowały program przygotowany na zajęciach rytmicznych pod kierunkiem Pana Marka Ciepieli.  Wzruszeni Rodzice z dumą obserwowali swoje pociechy. Następnie dzieci złożyły życzenia i wręczyły swoim Rodzicom własnoręcznie przygotowane korale i krawaty, które zawisły na ich szyjach. Na zakończenie uroczystości do zabawy zostały zaproszone Mamusie i Tatusiowie, którzy rozwiązywali zagadki, układali wyrazy z  liter, dobierali schematy wyrazów do ilustracji i tworzyli ciągi słowne. Dzieci rwały się do pomocy i z radością obserwowały zmagania swoich Rodziców. W organizacji uroczystości pomogli jak zawsze Rodzice, którzy zadbali o słodki poczęstunek i przygotowanie stolików, za co serdecznie dziękuję. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze i z pewnością na długo zostanie w sercach uczestników.