• Odwiedziny: 2009176

Dzień Mamy i Taty

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Matki i Ojca.

Z tej właśnie okazji 24 maja 2019 roku odbyła się uroczysta akademia. Sala gimnastyczna w Gorzycach stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Dzieci z zerówki przygotowały przedstawienie pt. „Cała łąka dla mamy i taty”. Swój występ rozpoczęły przywitaniem gości. Następnie były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca.