Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

PACYNKI – MARIONETKI – KUKŁY”

2018-04-19
Powiększ zdjęcie

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie, Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu byli organizatorami 7 edycji konkursu plastycznego „PACYNKI – MARIONETKI – KUKŁY”. Towarzyszył on XXXIII Małopolskiemu Przeglądowi Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki.

Czytaj więcej o: PACYNKI – MARIONETKI – KUKŁY”

Szkolny Konkurs Ortograficzny

2018-04-19
Powiększ zdjęcie

Dnia 5 kwietnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny, w którym wzięło udział ośmioro uczniów klas trzecich: Amelia Pieroń, Zuzanna Kania, Filip Czosnyka, Filip Piątek, Milena Majchrowska, Klaudia Bułat, Agnieszka Ciukaj i Julia Dziwisz. Konkurs polegał na napisaniu dyktanda, pełnego „pułapek” ortograficznych. 

Czytaj więcej o: Szkolny Konkurs Ortograficzny

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „ Kto Ty jesteś? Polak mały.”

2018-04-19
Powiększ zdjęcie

Dnia 10 kwietnia 2018r. w Sieradzy odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „ Kto Ty jesteś? Polak mały”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować jeden utwór o tematyce patriotycznej i niepodległościowej naszej Ojczyzny z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Konkurs przeznaczony był dla uczestników z klas I – III.  Z naszej szkoły wzięło udział 2 dzieci.  

Czytaj więcej o: Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „ Kto Ty jesteś? Polak mały.”