Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

„GamEnglish”

2019-01-07
Powiększ zdjęcie

 W roku szkolnym 2018/2019 oraz pierwszym półroczu roku szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie realizowany jest projekt grantowy z języka angielskiego „GamEnglish”. Projekt jest elementem ścieżki ETAs (English Teaching Activities) przeznaczonych dla szkół z miejscowości do 20 000 mieszkańców. Jest to już drugi grant finansowy pozyskany dla Szkoły na cele nauczania języka angielskiego.

Czytaj więcej o: „GamEnglish”

Sukces w konkursie

2019-01-07
Powiększ zdjęcie

Sebastian Gądkiewicz, uczeń klasy III gimnazjum w Otfinowie, odniósł niezwykły sukces. Został laureatem Konkursu „Wiem wszystko o życiu i dokonaniach Constantina Carathéodory'ego – greckiego matematyka”. Konkurs zorganizowało Ministerstwo Edukacji Narodowej w związku z obchodami 100-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Grecji, a jego celem było przygotowanie przez uczniów projektu edukacyjnego rozwijającego motto „Od wiedzy ważniejsza jest tylko wyobraźnia”.

Czytaj więcej o: Sukces w konkursie

Zajęcia czytelnicze i plastyczne w Bibliotece w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie

2019-01-07
Powiększ zdjęcie

12 grudnia 2019 roku dzieci z zerówki pojechały do Biblioteki w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie na zajęcia czytelnicze i plastyczne.  

Czytaj więcej o: Zajęcia czytelnicze i plastyczne w Bibliotece w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie