Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

 

 

 

Artykuły

OBÓZ JĘZYKOWY „EUROWEEK 2018”

2018-10-07
Powiększ zdjęcie

Od 28 września do 2 października 2018 roku młodzież z klasy III gimnazjum oraz VIII klasy szkoły podstawowej brała udział w 5 dniowym obozie językowym „EUROWEEK” w Stroniu Śląskim.

Czytaj więcej o: OBÓZ JĘZYKOWY „EUROWEEK 2018”

Piraci i Wyspa Skarbów

2018-10-03
Powiększ zdjęcie

               Dnia 3.10.2018r. w budynku szkoły w Gorzycach gościli aktorzy agencji artystycznej „Blaszany Bębenek” z Chrzanowa

Czytaj więcej o: Piraci i Wyspa Skarbów

Dzień Krawata i Muszki

2018-10-02
Powiększ zdjęcie

         Po raz kolejny w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień Krawata i Muszki. W poniedziałek, na sali gimnastycznej, chłopcy z klas I-III uczestniczyli w różnego rodzaju konkursach. Przy mocnym dopingu swoich koleżanek i wychowawczyń zmagali się z przygotowanymi dla nich zadaniami.

Czytaj więcej o: Dzień Krawata i Muszki

Narodowe czytanie

2018-10-02
Powiększ zdjęcie

 Dnia 8 września 2018r. w sobotę przy fontannie na żabnieńskim Rynku można było wysłuchać fragmentów „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Wszystko to za sprawą udziału w ogólnopolskiej akcji „Narodowego Czytania”.

 

Czytaj więcej o: Narodowe czytanie

„Małopolska w zdrowej atmosferze”

2018-09-22
Powiększ zdjęcie

„Małopolska w zdrowej atmosferze”

W sierpniu 2018 r. oddziały przedszkolne Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie przystąpiły do projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrożenie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego  ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej. W ramach realizacji projektu został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w formie darowizny oczyszczacz powietrza.

Czytaj więcej o: „Małopolska w zdrowej atmosferze”

Warsztaty w Wierzchosławicach

2018-09-15
Powiększ zdjęcie

Dnia 13.09.2018 uczniowie klasy IV a i IV b uczestniczyli w całodniowej wycieczce do Wierzchosławic. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z tradycją wypieku chleba, różnymi gatunkami mąki, etapami wypieku chleba oraz naczyniami, jakich używano dawniej do przygotowania ciasta na chleb z zachowaniem odpowiedniej kolejności. 

Czytaj więcej o: Warsztaty w Wierzchosławicach

Plakat dotyczący rekrutacji

2018-09-08

Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, w celu usprawnienia procesu informowania o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020 przekazuję w załączeniu specjalny plakat przygotowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Niektórzy z Państwa mogli go już wcześniej otrzymać od swojego kuratora oświaty. Uprzejmie proszę, aby plakat został umieszczony w widocznym miejscu i był dostępny dla grupy uczniów zainteresowanych przyszłoroczną rekrutacją.

Czytaj więcej o: Plakat dotyczący rekrutacji