Zajęcia pozalekcyjne 2016/17

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

7.10-7.55

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki dla kl.
IV i VI

p.Anna Bołtuć

Kółko mat./ zaj. wyrównawcze dla kl.V

p. A. Mosio

Kółko historyczne

p.Małgorzata Pluta

 

 

 

 

 

7.00-7.40

Zajęcia
z matematyki

(przygotowanie do egzaminu dla kl.IIIgim.)
p. Izabela Bąk

 

7.10-7.55

Zajęcia  wyrównawcze 
z geografii dla kl.I-IIIgim

p. Jadwiga Dziubla

 

Zaj. wyrównawcze
z jęz. polskiego

 

p. I. Szostek

 

 

 

7.10-7.55

Kółko języka angielskiego

p.Ewa Piotrowska

Zajęcia sportowe dla sp

p.Elżbieta Tatarczuch

 

Kółko geograficzne
dla kl.IIIgim.

p. Jadwiga Dziubla

Kółko polonistyczne

p. Bożena Smolik

7.10-7.55

Kółko matematyczne
dla gimnazjum

p. Anna Bołtuć

 

7.10-7.55

Kółko języka niemieckiego

p. Dominika Macko

 

Zajęcia przygotowujące
do egzaminu
(dla kl.IIIgim.)

p. Ewelina Talanda

 

8.00-8.45

 

 

 

 

8.00-8.45

Zajęcia  wyrównawcze
z jęz .polskiego dla sp

p. Bożena Smolik

8.00-8.45

Zajęcia  wyrównawcze
z  chemii

(dla kl. I gim.)

p. Ewelina Talanda

8.00-8.45

8.00-8.45

12.35-13.20

Zajęcia przyrodnicze

p. Ewelina Talanda

 

 

Zajęcia  wyrównawcze
z jęz. polskiego
dla sp

p. Bożena Smolik

 

12.35-13.20

12.35-13.20

Zajęcia wyrównawcze
 z historii

p. Małgorzata Pluta

12.35-13.20

Kółko plastyczne
(dla sp.)

p. Ewa Wąż

12.35-13.20

Zaj. sportowe

p. M. Kalita

12.55-13.40

Kółko informatyczne
dla sp (chł kl. 5.)

p. Ewa Wąż

 

13.20-14.00

Kółko muzyczne

p. W. Pyteraf

 

 

 

 

 

 

 

 

13.00-14.00

Indywidualne zajęcia
z doradztwa zawodowego

p. Przemysław Kotapka

 

13.25-14.10

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki

(dla kl.I i II gim.)

p. Anna Bołtuć

 

13.25-14.10

Zajęcia taneczne

(dla kl. Igimn.)

p. Małgorzata Kalita

 

13.25-14.10

Zajecia sportowe

p. Małgorzata Kalita

 

14.15-15.00

 

 

 

 

 

 

 

 

14.15-15.00

14.15-15.00

Zajęcia logopedyczne

p. Aleksandra Głowa

14.15-15.00

Kółko plastyczne
(dla gim.)
p. Ewa Wąż

14.15-15.00

Kółko historyczne

p.Małgorzata Pluta

 

 

19.00-19.45

Kółko liturgiczno-biblijne

Ks. Daniel Czerwień