• Odwiedziny: 1986539

Świetlica zajęcia zdalne - wiosna

Szanowni Państwo, mili Uczniowie,

ponieważ sytuacja ostatnich miesięcy i dni sprawiła, że musimy pozostać w domu, zachęcamy wszystkie dzieci i ich rodziców do rozwijania kreatywności.

Dotychczas zajęcia świetlicowe pozwalały nam na rozwijanie zainteresowań i pomysłowości uczniów. Wiemy, że czas wspólnie spędzony z Państwem również sprzyja rozwojowi wielu umiejętności.
Dlatego też zachęcamy do podejmowania różnorodnych zagadnień poprzez rozwiązania zdalne.

Pierwsze zagadnienie, o którym do Państwa pisałyśmy, dotyczyło tematyki wiosennej. Chętnych do współpracy uczniów prosiłyśmy o wykonanie dowolnej pracy plastycznej, rysunku, figurki z plasteliny lub zdjęcia z własnego podwórka. Cieszymy się, że tak piękne prace do nas dotarły.

Uczniowie stanęli na wysokości zadania. Wszyscy możemy się o tym przekonać, podziwiając poniższe prace.

Joanna Górczak