• Odwiedziny: 1977504

Imieniny: Aleksandryny, Józefa

Dzisiaj na tablicy

Szanowni Rodzice.
Informujemy, że od dn.26.02.2024r. rozpoczynamy rekrutację dzieci do Przedszkola w Gorzycach, a od dn.01.03.2024r. zapisy uczniów do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Otfinowie. Dokumenty należy składać do dnia 15 marca 2024r.do godz.15.00 (przedszkole) i 02 kwietnia 2024r. do godz.15.00 (szkoła) w sekretariacie szkoły w Otfinowie w dni robocze w godzinach od 7.00 do 14.30.
W celu zdiagnozowania zapotrzebowania na kontynuowanie świetlicy dla dzieci rodziców pracujących, zwracamy się z prośbą o złożenie w sekretariacie szkoły w Otfinowie w terminie do 28 marca tj. do czwartku karty wstępnego zapisu dziecka do świetlicy.
Potrzebne druki można odebrać w sekretariacie lub pobrać ze strony internetowej szkoły

„Małopolska Tarcza Antykryzysowa-Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek Oświatowych

Wniosek zgłoszenia woli uczęszczania dziecka do przedszkola.

Uwaga! Rodzice dzieci, które uczęszczają do szkoły za granicą, a są zameldowane w obwodzie szkoły w Otfinowie. (kliknij)

(kliknij)

Oferta edukacyjna Szkoły Podstawowej