Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

Dzisiaj na tablicy

Ważny komunikat (więcej informacji - kliknij)

Dyrektor szkoły informuje, że w okresie od 09.11.2020r.  do 29.11.2020r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie w klasach 1-3  wprowadza się zdalne nauczanie. Klasy 4-8 kontynuują  dotychczasową formę  nauczania online.

Przedszkole pracuje bez zmian  w trybie stacjonarnym. W związku  z możliwością wystąpienia absencji wśród nauczycieli bardzo prosimy o systematyczną kontrolę zmian w planach lekcji i bieżących informacji w e-dzienniku.

W związku z sytuacją epidemiczną prosimy, w marę możliwości o ograniczenie wizyt w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem e-dziennika.

Dyrektor Iwona Cisek-Szostek

Ważny komunikat. Zdalne nauczanie. (kliknij)

Dyrektor Szkoły informuje, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki od poniedziałku 26 października 2020r. do 8 listopada 2020r.  szkoła będzie prowadziła zdalne nauczanie dla uczniów klas 4-8. Nauka dla dzieci w przedszkolu i uczniów klas 1-3 zostaje bez zmian.

Uwaga! Rodzice dzieci, które uczęszczają do szkoły za granicą, a są zameldowane w obwodzie szkoły w Otfinowie. (kliknij)

Nasi uczniowie korzystają korzystają z programu Żółty Talerz

Oferta edukacyjna Szkoły Podstawowej
im. Stanisława Staszica