Jesteś tutaj: Start / Sukcesy w konkursach

Sukcesy w konkursach

KONKURSY, TURNIEJE SPORTOWE

Data

Nazwa konkursu

Liczba uczestników naszej szkoły

Efekty

11.10.2016r.

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców -gimnazjum

K. Łos,  A. Knaga, A. Zawada, M. Wdowikowski

III miejsce

17.10.2016r.

Gminny konkurs piłki nożnej szkół podstawowych

J. Wielgus, Sz. Janeczek, Ł. Popeć, K. Gawryś, W. Szuran, D. Słota, Karol Piątek, Krzysztof Piątek

IV miejsce

11.11.2016r.

Żabnieński Turniej Tenisa Stołowego z okazji Świeta Niepodległości - gimnazjum

M.Tytro

Martyna Tytro– II miejsce

15.11.2016r.

Gminny konkurs tenisa stołowego gimnazjów - dziewczęta

J. Śliwa, I. Kupisz, Z. Bieszczad, N. Szabla

 

 

W punktacji zbiorowej Szkoła zajęła II miejsce

15.11.2016r.

Gminny konkurs tenisa stołowego gimnazjów - chłopcy

K. Strzelec,      M.Kupisz,                 G.Fait,                       A.Knaga

28.11.2016r.

Gminny konkurs piłki koszykowej gimnazjów - chłopcy

K. Łos, A. Zawada, M. Wdowikowski

P.Wielgus

D.Pytka

J.Czosnyka

T.Kucia

D.Świerczek

D. Kochańczyk

K.Burzec

IV miejsce

28.11.2016r.

Gminny konkurs piłki koszykowej gimnazjów - dziewczęta

Kl. II-III

K.Gawryś

K.Ciukaj

J.Śliwa

A.Szuran

Z.Bieszczad

E.Nowak

M.Śliwa

M.Słupek

I. Kupisz

M. Gnat

 

IV miejsce

5.12.2016

Mikołajkowy Turniej Sportowy w ramach programu Mały Mistrz

 

kl.I, IIa, IIb

 

Luty 2017

Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży – kategoria trampkarze (gimnazjum)

T. Kucia,                      J. Czosnyka, D. Świerczek, D.Kochańczyk, P. Wielgus,                   D. Pytka

III miejsce

Luty 2017

Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży – kategoria trampkarze (gimnazjum)

K. Strzelec, M. Wielgus, Sz. Pasadyn, D. Gawryś, A. Gała, L. Piwowarczyk, M. Mika

IV miejsce

Luty 2017

Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży – kategoria junior młodszy (gimnazjum)

K. Łos, A. Zawada, A. Knaga, G. Szuran, S. Danecki

III miejsce

 

KONKURSY ZEWNĘTRZNE

 

Data

Nazwa konkursu

Liczba uczestników naszej szkoły

Efekty

29.09.2016r

Olimpiada Matematyczna Juniorów – I etap

5

gimnazjum

Martyna Tytro zakwalifikowana do II etapu na szczeblu wojewódzkim

17.10.2016r.

Małopolski Konkurs Historyczny – etap szkolny

4

gimnazjum

Karolina Chłopecka i Michalina Śliwa zakwalifikowały się do etapu rejonowego

24.10.2016r.

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół Podstawowych – etap szkolny

4

szkoła podst.

 

26.10.2016r.

„VIII Gmninny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej”

3

szkoła podst.

Aleksandra Słupek – II miejsce

Gabriela Dziąćko-wyróżnienie

Magdalena Patryjakwyróżnienie

27.10.2016r.

Małopolski Konkurs Biologiczny dla gimnazjalistów – etap szkolny

5

gimnazjum

Iwona Kupisz – zakwalifikowała się do etapu rejonowego

28.10.2016r.

VI Gminny Konkurs Piosenki Religijnej „Ewangelia w piosence”

3

szkoła podst.

1+ zespół GAMA

gimnazjum

Aleksandra Słota - III miejsce

 

Gabriela Zabrzańska – II miejsce

GAMA– II miejsce

4.11.2016r.

Małopolski Konkurs z geografii – etap szkolny

1

gimnazjum

 

8.11.2016r.

Małopolski Konkurs Matematyczny - gimnazjum

2

gimnazjum

 

9.11.2016r.

Małopolski Konkurs Języka Polskiego – etap szkolny

 

gimnazjum

Karolina Chłopecka zakwalifikowała się do etapu rejonowego

20.11.2016r.

IV Międzygminny Konkurs Pieśni  Religijnej

3

szkoła podst.

Aleksandra Wolnik – II miejsce

25.11.2016r.

X Konkurs Plastyczny „Bajkowy Świat Muminków”

2

szkoła podst.

7

przedszkole

Maciej Nytko– I miejsce

 

Alicja Mikrut - II miejsce

Kinga Jaworska -III miejsce

5.12.2016r.

Małopolski Konkurs Historyczny – etap rejonowy

2

gimnazjum

Karolina Chłopecka zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

6.12.2016r.

Świąteczne dekoracje Babuni – konkurs międzypowiatowy

1

szkoła podst.

Karina Lis - wyróżnienie

14.12.2016r.

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

7

szkoła podst.

Alicja Piesyk- wyróżnienie za zajęcie 7 miejsca

Magdalena Patryjak- wyróżnienie za zajęcie 9 miejsca

Joanna Warias- wyróżnienie za zajęcie 10 miejsca

Karina Lis- wyróżnienie za zajęcie 14 miejsca

Aleksandra Słupek– 20 miejsce
Mariola Słota-23 miejsce Aleksandra Solak– 27 miejsce

15.12.2016r.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza

i dzieje oręża polskiego” – etap rejonowy

1

gimnazjum

Sebastian Gądkiewicz - wynik na poziomie 74 % 

16.12.2016r.

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny Nie  tylko dla orłów- I etap

2

gimnazjum

Martyna Tytro zakwalifikowała się do etapu finałowego

10.01.2017r.

Małopolski Konkurs Biologiczny dla gimnazjalistów – etap rejonowy

1

gimnazjum

Iwona Kupisz – zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

14.01.2017r.

Olimpiada Matematyczna Juniorów – II etap (wojewódzki)

1

gimnazjum

 

15.01.2017r.

Rodzinny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

1

szkoła podst.

Martyna Wiekierak– II miejsce

17.01.2017r.

Małopolski Konkurs Języka Polskiego – etap rejonowy

1

gimnazjum

Karolina Chłopecka zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

19.01.2017r.

I Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny dla  uczniów szkół podstawowych – etap szkolny

16

szkoła podst.

Magdalena Patryjak i Mariola Słota zakwalifikowały się do etapu rejonowego

22.01.2017r.

XXI Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek

2

gimnazjum

4

szkoła podst.

2

przedszkole

Anna Warias – II miejsce

Gabriela Zabrzańska - wyróżnienie

22.01.2017r.

VII Międzygminny Konkurs Kolęd w Wietrzychowicach

3

Agnieszka Ciukaj
I miejsce

Amelia Pieroń - II miejsce

Aleksandra Słota
-
III miejsce

Styczeń 2017

Internetowy Konkurs Matematyczne Preteksty – etap I

39 uczniów z całej Szkoły

 

M. Tytro, M. Patryjak, R. Molczyk, J. Jaworski, K. Jaworska

zakwalifikowali się do II etapu

20.02.2017r.

Małopolski Konkurs Historyczny – etap wojewódzki

Karolina Chłopecka

LAUREATKA

21.02.2017r.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

4

gimnazjum

Konrad Kloczkowski
III miejsce

23.02.2017r.

I Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny dla  uczniów szkół podstawowych – etap rejonowy

2

szkoła podst.

 
       

 

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jesienne duszki i leśne skrzaty”

4

szkoła podst.

Gabriela Jaworska
-
wyróżnienie

6.03.2017

Małopolski Konkurs Biologiczny dla gimnazjalistów – etap wojewódzki

Iwona Kupisz

Finalistka

15.03.2017r.

Międzypowiatowy Konkurs Geograficzny „Azja – kontynent kontrastów przyrodniczych” – etap szkolny

8

gimnazjum

 

 16.03.2017

Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla gimnazjalistów – etap wojewódzki

 KAROLINA CHŁOPECKA

 Laureatka

6.04.2017

Konkurs matematyczny "Nie tylko dla orłów"

Martyna Tytro

Finalistka

 26.04.2017r

Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów kl.IV-VI 

 

Alicja Piesykkl.V

Magdalena Patryjak kl.V

Joanna Warias kl.VI

 

 udział

17.05.2017

Międzypowiatowy
konkurs matematyczny "Matematyczna wiosna 2017"

Martyna Tytro

I miejsce

 18.05.2017r.

II Międzygminny Konkurs o Pióro Wójta Gminy Wietrzychowice

 

 Karolina Chłopecka

Aleksandra Bugajska

Alicja Piesyk

 I miejsce

 

II miejsce

udział

 24.05.2017r.  „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem „Geologiczne barwy Ziemi". Etap regionalny, województwa: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i łódzkie.  Karina Lis  III miejsce
 9.06.2017  Gminny Konkurs Informatyczny
 Remigiusz Kowynia  IV miejsce

 

Konkursy organizowane przez Szkołę

 

Data

Nazwa konkursu

Liczba uczestników naszej szkoły

Efekty

25.11.2016r.

Szkolny konkurs Plastyczny „Mój Przyjaciel Miś”

Uczniowie kl.:0, 1, 2a, 2b, 3a, 3b

 

19.12.2016r

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

13

szkoła podst.

Amelia Pieroń- I miejsce

Agnieszka Ciukaj - I miejsce

Aleksandra Słota- I miejsce

24.01.2017r.

Mistrz Tabliczki Mnożenia - konkurs klasowy

Klasa IIIa

szkoła podst.

Julia Bugajska– klasowy mistrz

20.01.2017r

Mistrz Tabliczki Mnożenia - konkurs klasowy

Klasa IIa

szk.podst.

Filip Solak – klasowy mistrz

13.01.2017r

Mistrz pięknego pisania

Klasa IIa

szk.podst.

Milena Majchrowska – klasowy mistrz

Październik-grudzień

Szkolny Konkurs Czytelniczy Miłośników Czteroksięku Stephenie Meyer „Zmierzch”

5

gimnazjum

Kupisz I. – I miejsce

 

Październik-grudzień

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas I-III szk. podst. – „Zaprojektuj okładkę ulubionej książki”

7

szkoła podst.

Pasek A. i A. Słota – I miejsce                                           Wolnik A. i A. Wardzała – II miejsce

23.11.2016r.

Szkolny Konkurs na strój andrzejkowy – „Postać z bajek lub innych książek”

15 uczniów Szkoły

N. Kania –I miejsce

ogłoszony

Szkolny Konkurs na „Logo Bookcrossingu”