• Odwiedziny: 1977485

Wtorek, 2024-03-19

Imieniny: Aleksandryny, Józefa

Humor

• Na skrzyżowaniu blondynka otwiera szybę swojego samochodu i woła do kierowcy auta ciężarowego: "Dzień dobry! Mam na imię Asia, gubi pan swój ładunek!" Facet nie przejmując się blondynką jedzie dalej. Na następnym skrzyżowaniu akcja powtarza się. Na kolejnym skrzyżowaniu zdenerwowana blondynka jeszcze raz próbuje: "Dzień dobry, mam na imię Asia. Powtarzam panu, gubi pan swój ładunek!" Tym razem zdenerwowany kierowca odpowiada: - Dzień dobry, mam na imię Rysiek, jest zima, a ja sypię sól na jezdnię!

Dodał/a: rysiekdnia:2022-05-24

• Sekretarka do szefa: -Panie dyrektorze, dostaliśmy wiadomość z naszej filii na Saharze, że brakuje im wody. -E, tam.Jak zwykle przesadzają! -Panie dyrektorze uważam, że sytuacja jest poważna, bo znaczek był przyczepiony spinaczem...

Dodał/a: laladnia:2022-05-24

• wedlug mnie zalozyciel samsunga musial byc bardzo samotny skoro swoja firme nazwal sam sung

Dodał/a: angelo x kiniadnia:2022-02-23

• -Jasiu kiedy poprawisz 1 z matematyki??? - Nie wiem bo nauczycielka nie wypuszcza dziennika z rąk.

Dodał/a: martynadnia:2021-01-28

• Nasza nauczycielka mówi sama do siebie, czy wasza też? - Nie, nasza myśli, że ją słuchamy.

Dodał/a: martynadnia:2021-01-28

• Złodziej ukradł krzesło i poszedł siedzieć (:

Dodał/a: archiednia:2021-01-27

Dodaj żart

W celu uniemożliwienia rozsyłania spam'u prosimy rozwiązać proste zadanie matematyczne, np.: 2 + 3 daje 5.