• Odwiedziny: 2027657

Dzień Kokardy i Spódnicy

W ósmym dniu marca na całym świecie,

hołd składamy, jak wiecie – KOBIECIE!

Jak co roku dzień 8 marca w szkole w Gorzycach obchodzony jest jako Dzień Kokardy i Spódnicy . W piątek 6 marca każdy miał przyozdobić swój strój kokardą lub założyć spódnicę oraz obowiązkowo przynieść dobry humor.

I tak też było, kolorowo, radośnie i miło. Mali mężczyźni złożyli swoim koleżankom życzenia i wręczyli upominki. Nie zapomnieli też o paniach pracujących w szkole. Potem wszystkie dziewczynki z klas 1-3 wzięły udział w różnych konkurencjach i musiały wykazać się zręcznością, zwinnością i szybkością. Do każdego zadania  przystępowały z wielkim zaangażowaniem, a chłopcy głośno dopingowali każdą swoją koleżankę. Wszyscy świetnie się bawili, a w czasie zabawy panowała wspaniała atmosfera. Na zakończenie tytuł  NAJMILSZEJ DZIEWCZYNKI  otrzymała w kl.1– Oliwia Rojek, w kl.2 – Alicja Mikrut, w kl.3 – Martyna Wdowikowska. Gratulujemy najmilszym z wszystkich miłych dziewczynek w szkole!