• Odwiedziny: 2036072

Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Grupa 3 dziewczynek z klasy III Szkoły Podstawowej w składzie: Paulina Baran, Karolina Chłopecka i Michalina Śliwa reprezentowały naszą Szkołę w IX Gminnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym pod patronatem Burmistrza Gminy Żabno.

Spotkanie odbyło się w budynku Szkoły Podstawowej w Żabnie 22 maja 2012 roku, a tegorocznym motywem przewodnim był „Christmas Day”. Uczestnicy zmagali się z zadaniami leksykalnymi związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia; musieli także wykonać pracę plastyczną. Najwięcej emocji budziły jednak scenki o tematyce świątecznej przedstawiane w języku angielskim przez rywalizujące grupy. Dzień spędzony na konkursowych zmaganiach był okazją do wspólnej nauki i zabawy, a otrzymane upominki i dyplomy były miłą nagrodą za trudy włożone w przygotowania do imprezy. Dzieci do konkursu przygotowała p. mgr Ewa Piotrowska, nauczyciel języka angielskiego.