• Odwiedziny: 2031835

W ramach Grantu 3 projekt pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa-Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek Oświatowych” 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Podziałanie 10.1.6. Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu operacyjnego Województwa Małopolskiegona lata 2014-2020 Gmina Żabno uzyskała dofinansowanie projektu z Unii Europejskiej w wysokości 119 994,10 zł.

Celem projektu jest zniwelowanie u uczniów skutków pandemii COVID-19 poprzez wielowymiarowe wsparcie szkół i placówek oświatowych w zakresie udzielenia pomocy edukacyjnej i psychologicznej uczniom.

W naszej szkole dla uczniów z poszczególnych etapów edukacyjnych będą realizowane następujące zajęcia:

klasy 1-3 - zajęcia przyrodnicze

klasy 4-6 - zajęcia TIK