• Odwiedziny: 2025016

Małe i duże sukcesy naszych uczniów

W br. szkolnym uczniowie naszej szkoły wzorowo reprezentowali ją biorąc udział w kilku pozaszkolnych konkursach.

Niezwykłą pracowitością, zaangażowaniem oraz ambicją wykazała się uczennica kl. VII Martyna Wiekierak, która wzięła udział w dwóch konkursach: Małopolskim Konkursie Humanistycznym z Języka Polskiego oraz Małopolskim Konkursie Czytelniczym „Czytam, znam rozumiem”. Przygotowując się do nich zmierzyła się z niezwykle obszerną oraz trudną literaturą. Do zakwalifikowania się do etapów wojewódzkich konkursów zabrakło jej… cztery oraz trzy punkty.

Równie wzorowo reprezentowali naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim poezji Tadeusza Nowaka Lena Jurkiewicz z kl. VI, Martyna Wdowikowska oraz Armin Chłopek z kl. VII. Uczniowie prezentowali trudne teksty poety.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym chętnych uczniów do dodatkowej, niełatwej pracy będzie więcej.

Reprezentującym naszą szkołę gratulujemy i życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym!

Małgorzata Tarnawska