• Odwiedziny: 2020406

Gminny Konkurs Plastyczny

Po raz ósmy Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna wraz z Gminnym Centrum Kultury w Żabnie zorganizowała Gminny Konkurs Plastyczny. Tym razem był on poświęcony twórczości Wilhelma i Jakuba Grimm z okazji 155. rocznicy śmierci Wilhelma Grimma. Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Żabna Stanisław Kusior. Na konkurs wpłynęło 100 prac z terenu gminy Żabno. Komisja konkursowa przyznała wiele nagród i wyróżnień. Wśród nagrodzonych byli też uczniowie naszej szkoły.

W kategorii prace przestrzenne - przedszkola, nagrody zdobyły dzieci z  zerówki:

Maciej Nytko – I miejsce, Klaudia Ciemieniowska - II miejsce.

W kategorii prace plastyczne – klasy I-III, nagrody zdobyły uczennice z kl. I b:

Gabriela Jaworska - II miejsce, a Wiktoria Mączka – wyróżnienie.

Gratulujemy!

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe za udział. Na zakończenie uczestnicy spotkania obejrzeli spektakl teatralny pt. „Bajka o rybaku i złotej rybce” w wykonaniu aktorów z Teatru Lalki i Aktora Parawan z Krakowa.