• Odwiedziny: 2020098

Andrzejki - 27.11.14 r.

ZABAWA ANDRZEJKOWA….;)

Dnia 27 listopada 2014r. odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejowa. Frekwencja jak co roku dopisała i wszyscy bawili się do godziny 20 przy dźwiękach muzyki szkolnego DJ’a Andrzeja Pluty.

Uczniowie oraz nauczyciele mogli skorzystać z usług naszych szkolnych wróżek, które przepowiadały szczęście w takich dziedzinach życia jak szkoła, praca, miłość i inne.

Samorząd Uczniowski zorganizował również konkurs na najlepszy strój odblaskowy, jednak tutaj frekwencja nie była wysoka. Konkurs wygrał Kuba Czosnyka z klasy 6.

Dziękujemy za udaną zabawę i już zapraszamy na imprezę choinkową, która odbędzie się w lutym w pierwszą sobotę ferii zimowych. Zachęcamy również  do liczniejszego udziału w organizowanych konkursach, gdyż przewidziane są drobne nagrody. Z odpowiednim wyprzedzeniem będą wszystkich uczniów informować o nich członkowie samorządu szkolnego. Stosowne informacje zostaną też zamieszczone na tablicy ogłoszeń.