• Odwiedziny: 2035778

Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

Cyrk

4 lutego gościliśmy w naszej szkole cyrk O'BIMBOLANDO. Młodzi artyści pochodzący z Ukrainy zaprezentowali bardzo ciekawy i wesoły program dla dzieci. Publiczność z przedszkola, zerówki i klas I-III mogła zobaczyć duet akrobatyczny, tresurę psa, żonglerkę parasolami, występ klaunów i wiele innych interesujących pokazów.

Wszyscy podziwiali popisy akrobatyczne oraz zręczność i gibkość artystek. Kręcenie kilkunastu kółek hula-hop równocześnie wyglądało bajecznie. Uczniowie z zachwytem i wielkim zainteresowaniem obserwowali pokazy cyrkowców, a największa frajdą były dla nich te, w których brali bezpośredni udział. Punktem kulminacyjnym programu i zarazem ostatnim był pokaz z wężem – ogromnym pytonem tygrysim. Po pokazie każdy mógł dotknąć, a co odważniejsi pogłaskać „niebezpiecznego” gada. Występ artystów cyrkowych bardzo podobał się zgromadzonej publiczności i dostarczył wszystkim wiele radości.