Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to najweselsze i najradośniejsze święto w całym kalendarzu szkolnym. Z tej okazji Gminne Centrum Kultury w Żabnie przygotowało niespodziankę dla dzieci – koncert Jana Wojdaka „Tęczowe piosenki”.

Jan Wojdak to piosenkarz, kompozytor, lider zespołu Wawele oraz kawaler Orderu Uśmiechu. Jest autorem ponad 200 piosenek dla dzieci. 1czerwca w  koncercie Jana Wojdaka brali udział uczniowie klas I-III. Dzieci świetnie się bawiły przy dźwiękach piosenek artysty, który porwał je do wspólnej zabawy. Największym zainteresowaniem cieszyły się konkursy z nagrodami. Dzieci wspólnie z p.Wojdakiem, mrówką Bogo Jogo tańczyły, śpiewały i klaskały. Na scenie pojawiła się też Natalia, laureatka Konkursu Tęczowe piosenki, która zaśpiewała kilka piosenek Jana Wojdaka. Na zakończenie burmistrz Żabna p. Stanisław Kusior razem z p.Martą Warias, dyrektorem GCK obdarowali wszystkie dzieci słodyczami.