• Odwiedziny: 2016942

Domek z piernika

Dnia 18 października br. uczniowie klas I-III  wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrali się do Kina Sokół na spektakl wystawiony przez Kielecki Teatr Lektur pt.„ DOMEK Z PIERNIKA”, czyli bajka o dobrym wychowaniu.

Sztuka, którą obejrzeli uczniowie inspirowana była historią Jasia „łakomczuszka” i przypomniała dzieciom wiele mądrości zaczerpniętych z bajek. Wszyscy na pewno zapamiętają, że słodycze można jeść, ale tylko z umiarem, a papierki nigdy nie powinny zaśmiecać lasu. Wspaniała gra aktorów wywarła na młodych widzach ogromne wrażenie, nie zabrakło także piosenek i efektów specjalnych, które urozmaicały przebieg spektaklu. Dzieci żywo reagowały na przebieg teatralnej akcji oraz chętnie nagradzały aktorów brawami.