• Odwiedziny: 2025880

Miła wizyta

Dnia  08.01.2019 r.  bibliotekę w Gorzycach  odwiedzili wraz   z wychowawczynią  sympatyczni  goście – uczniowie klasy „0”.  Z wielką radością oraz z  zainteresowaniem  poznawali to „magiczne” miejsce. Po półrocznych zmaganiach z literkami nadszedł czas na wizyty w tym miejscu.

Dzieci zapoznały się z bogatym jej księgozbiorem oraz pracą bibliotekarza. Z wielką uwagą oglądały książki , szukając czegoś  odpowiedniego dla siebie. Wiedzą już,  jakie zasady obowiązują w bibliotece, jak wygląda i do czego służy karta biblioteczna oraz znają zasady wypożyczania książek.  Ta miła wizyta to również opowieści uczniów o ich  ulubionych książkach oraz ich bohaterach.

Na zakończenie większość dzieci wyszła z pierwszą pożyczoną książką oraz obietnicą, że będą  często i systematycznie ją odwiedzać…

Zapraszamy!!!