• Odwiedziny: 2027484

Walentynki z Babcią i Dziadkiem

Walentynkowe  popołudnie upłynęło w naszej szkole w niezwykle serdecznej i miłej atmosferze. Gościliśmy  wówczas wyjątkowych Gości – Babcie oraz Dziadków.  Uczniowie klas IV A , IV B  oraz nieliczni z klasy V  i  VII przedstawili swój program artystyczny. Licznie zgromadzeni   Goście – Babcie oraz Dziadkowie  z dumą, radością i uwagą obejrzeli oraz wysłuchali  występów  swoich drogich wnucząt.  Mimo tremy oraz zdenerwowania każdy z nich chciał się jak najpiękniej zaprezentować.  Tańce , skecze, piosenki oraz okolicznościowe wiersze przepełnione  wdzięcznością oraz miłością nagradzane były głośnymi brawami. Występom towarzyszyły wzruszenie oraz radość.

Walentynkowe spotkanie to również słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Na uroczystości obecna była Pani Dyrektor Alina Mosio oraz zaproszeni  Nauczyciele.

Spotkanie przygotowały: p. Jadwiga Dziubla, p. Małgorzata Kalita, p. Małgorzata Tarnawska  i  p. Ewa Wąż.