• Odwiedziny: 2026853

Festiwal Zawodów 2019

W ramach projektu współfinansowanego  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i gminy Żabno pod nazwą „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II”  dnia 23 marca 2019 r. uczniowie  klas 7 i 8 oraz 3 gimnazjum naszej szkoły uczestniczyli w Małopolskim Festiwalu Zawodów, który odbywał się w Krakowie. Przejazd do Krakowa został sfinansowany ze środków  w/w projektu.

Szeroki wachlarz ofert edukacyjno-zawodowych już po raz siódmy zaprezentowały szkoły zawodowe, technika i przedsiębiorcy z terenu Małopolski – w dn. 21-23 marca 2019 r. podczas Festiwalu Zawodów w Krakowie. Wydarzenie to, daje nie tylko możliwość zaznajomienia się ze specyfiką branżową i specjalizacyjną, ale także pomaga określić osobiste predyspozycje zawodowe.