• Odwiedziny: 2020414

Dzień Rodziny

26 maja oraz 23 czerwca to wspaniałe i wyjątkowe dni w kalendarzu, bo przecież MAMA i TATA to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka.

Wiedzą o tym dobrze dzieci z zerówki i z tej okazji razem z kolegami i koleżankami z kl.I-III zaprosiły swoich rodziców na szczególną uroczystość - Dzień Rodziny, która miała miejsce w Domu Ludowym w Gorzycach w dniu 17 czerwca.

Na tę okoliczność dzieci pod kierunkiem wychowawczyni przygotowały dla rodziców  przedstawienie „O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”. Mali aktorzy wcielili się w role krasnoludków, królewny, złej królowej, królewicza, gajowego, lustra, kwiatów, drzew, motylka, biedronki, ptaszka i narratora. I pomimo tego, że co chwilę ubywało aktorów z powodu panującej ospy, to w okrojonym składzie dotrwaliśmy do premiery. Przed licznie zgromadzoną publicznością nieco stremowane i bardzo przejęte dzieci prezentowały swoje artystyczne talenty, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Następnie swój program przedstawili uczniowie z klas I-III. Największą atrakcją tego dnia była „Rzepka” w wykonaniu rodziców. Dzieci z entuzjazmem i ogromną radością przyjęły występ, a oklaskom nie było końca. Dziękujemy!!!

Po części artystycznej, pani dyrektor Alina Mosio złożyła serdeczne życzenia wszystkim Rodzicom, a dzieci wręczyły upominki. Uroczystość przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze, której towarzyszyły niesamowite emocje: uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Takie spotkania nie tylko integrują rodziców ze środowiskiem szkolnym, ale przede wszystkim uczą dzieci szacunku i wdzięczności do swoich rodziców.