Jesteś tutaj: Start / Przedszkole

Przedszkole

Artykuły

I miejsce w III Gminnym Konkursie Plastycznym „DZIECKO W ŚWIECIE PRZYRODY” 2019

2019-05-18
Powiększ zdjęcie

Grupa pięcio- i sześciolatków ZSPiP w Otfinowie zdobyła I miejsce w III Gminnym Konkursie Plastycznym „DZIECKO W ŚWIECIE PRZYRODY” 2019

Czytaj więcej o: I miejsce w III Gminnym Konkursie Plastycznym „DZIECKO W ŚWIECIE PRZYRODY” 2019

Konkurs „Pacynki, marionetki, kukły”

2019-05-14
Powiększ zdjęcie

21 marca 2019 r. dzieci z klasy „O” udały się do Gminnego Centrum Kultury w Żabnie na przedstawienie w ramach 23. Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki. Tego samego dnia odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Pacynki, marionetki, kukły”. 

Czytaj więcej o: Konkurs „Pacynki, marionetki, kukły”

Wycieczka do Domu Malarek w Zalipiu

2019-04-14
Powiększ zdjęcie

2 kwietnia 2019 roku dzieci z obydwóch oddziałów przedszkolny ZSPiP w Otfinowie wraz z wychowawczyniami udały się na wycieczkę do Domu  Malarek w Zalipiu. Dzieci najpierw poznały historię miejscowości i tradycję ozdabiania różnych przedmiotów.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Domu Malarek w Zalipiu

"W krainie bajek - zabawy integracyjne i literackie" w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie

2019-04-03
Powiększ zdjęcie

29 marca 2019 r. dzieci uczęszczające do klasy „0” ZSPiP w Otfinowie uczestniczyły w warsztatach literackich organizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie. Zajęcia miały na celu rozbudzić zainteresowania czytelnicze, zachęcić do uważnego słuchania opowieści oraz stworzyć okazję do pochwalenia się znajomością bajek przez dzieci. 

Czytaj więcej o: "W krainie bajek - zabawy integracyjne i literackie" w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

2019-03-11

15 lutego 2019 r. w Przedszkolu w Gorzycach odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach  i wspólnie ze swoimi paniami i rodzicami przygotowały przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Pani dyrektor Alina Mosio przywitała przybyłych wspaniałych gości oraz złożyła piękne życzenia.

Czytaj więcej o: Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Miła wizyta

2019-01-09
Powiększ zdjęcie

            08.01.2019 r. szkolną bibliotekę w Gorzycach  odwiedzili wraz z wychowawczynią  sympatyczni  goście – uczniowie klasy „0”.  Z wielką radością oraz zainteresowaniem poznawali to „magiczne” miejsce. Po półrocznych zmaganiach z literkami nadszedł czas na wizyty w tym miejscu.

Czytaj więcej o: Miła wizyta

Zajęcia czytelnicze i plastyczne w Bibliotece w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie

2019-01-07
Powiększ zdjęcie

12 grudnia 2019 roku dzieci z zerówki pojechały do Biblioteki w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie na zajęcia czytelnicze i plastyczne.  

Czytaj więcej o: Zajęcia czytelnicze i plastyczne w Bibliotece w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie