• Odwiedziny: 2042221

Wyjazd do kina

7 października dzieci z klasy IIa, IIb i Ia w ramach edukacji teatralnej pojechały do kina Marzenie w Tarnowie i uczestniczyły w spektaklu „Piękna i Bestia”, opartego na motywach jednej z najpiękniejszych baśni o miłości.

Aktorzy Teatru Współczesnego z Krakowa wcielili się w baśniowe postacie i przenieśli najmłodszych widzów w magiczny świat zaczarowanych przedmiotów. Przedstawili urzekającą historię pięknej Belli i razem z nią odkryli mroczną tajemnicę starego zamku. Wspaniałą grę aktorów dopełniała bajkowa scenografia, kolorowe kostiumy i piękne piosenki.

Spektakl dostarczył niezapomnianych wrażeń i wzruszeń, i był pouczającą lekcją o istocie miłości, konfrontując ją z takimi wartościami jak lęk, brak akceptacji inności czy próżność. Pokazał, że w każdym można dostrzec dobro i wrażliwość, a w życiu tak naprawdę najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu...