Jesteś tutaj: Start / Wycieczki

Wycieczki

Artykuły

Zielona Szkoła - Mikoszewo

2017-06-18
Powiększ zdjęcie

W dniu 4 czerwca 2017 r.  50 uczniów z ZSPGP i P w Otfinowie wyjechało na „Zieloną Szkołę” zorganizowaną przez p. Jadwigę Dziubla. Uczniowie wraz z opiekunami mieszkali w ośrodku „Solar” w Mikoszewie nad Morzem Bałtyckim. W ciągu 6-dniowegopobytu nad morzem uczestnicy „Zielonej Szkoły” brali udział w różnorodnych zajęciach, warsztatach oraz plenerowych wycieczkach pieszych i autokarowych.

Czytaj więcej o: Zielona Szkoła - Mikoszewo

Wycieczka do Jaskini Raj i parku linowego

2017-06-08
Powiększ zdjęcie

Wycieczka do Niedzicy

2017-06-28
Powiększ zdjęcie

Dnia 1 czerwca br. uczniowie kl. I-III byli na całodniowej wycieczce w Niedzicy. Najpierw dzieci zwiedzały tutejszy zamek „Dunajec”. Jest to jedna z najważniejszych atrakcji turystycznej południowej Małopolski. Kręcono tu m.in. sceny do seriali „Janosik” oraz „Wakacje z duchami”. Pani przewodnik z pasją opowiadała niesamowite legendy związane z historią tego miejsca. Oprócz możliwości zobaczenia dawnej twierdzy warownej od środka, dzieci obejrzały ekspozycję obejmującą wnętrza zamkowe, salę tortur i pomieszczenia ostatnich właścicieli zamku.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Niedzicy

Wycieczka do Głuchołaz

2017-06-19
Powiększ zdjęcie

Witajcie, pozdrawiają Was uczestnicy wycieczki szkolnej do Głuchołaz! Poszukajcie na mapie tego wspaniałego terenu, z pięknymi urokliwymi miasteczkami i ukształtowaniem terenu!

Czytaj więcej o: Wycieczka do Głuchołaz

Wycieczka do PL Rzeszów-Jasionka

2017-05-07
Powiększ zdjęcie

Dnia 5 maja 2017r. uczniowie klas I-III wraz ze swoimi wychowawczyniami udali się autokarem do Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Wycieczka rozpoczęła się w budynku Terminala, gdzie pani Joanna Goral – pracownik lotniska, zapoznała dzieci z historią Portu, służbami pracującymi na jego terenie oraz omówiła warunki podróżowania.

Czytaj więcej o: Wycieczka do PL Rzeszów-Jasionka