• Odwiedziny: 2021517

Gminny turniej

I miejsce dla Szkoły Podstawowej w Otfinowie w gminnym turnieju PN halowej w Żabnie!

28 X 2015 r uczniowie klasy VI (Michał Wielgus, Mateusz Kupisz, Michał Łata, Leon Piwowarczyk, Jakub Wielgus - kl. V , Tomasz Cholewa, Damian Gnat, Maksymilian Tomczyk, Damian Gawryś oraz Szymon Janeczek - kl. V) wywalczyli I m-ce w gminnym turnieju piłki nożnej halowej w Żabnie.

W turnieju brało udział 9 zespołów, nasi chłopcy okazali się bezkonkurencyjni!!! Wygrali każdy swój mecz i tylko dla kolegów z Siedliszowic okazali się kurtuazyjni zamykając mecz remisem ! Najlepszym zawodnikiem okazał się Michał Wielgus - nas specjalnie to nie zaskakuje, ponieważ znamy od dawna jego możliwości i umiejętności! Wygrana w tym turnieju premiowała chłopców do rozgrywek powiatowych w Koszycach Wielkich.

IV miejsce dla Szkoły Podstawowej w Otfinowie w rozgrywkach powiatowych w PN halowej w Koszycach Wielkich.

30 X 2015 r w Koszycach Wielkich nasi piłkarze rywalizując z 7 innymi grupami w finale ustąpili chłopcom z Tarnowca zajmując ostatecznie IV miejsce. Wielkie przeżycia, emocje i niezapomniane chwile sportowej przygody! Życzymy chłopcom jeszcze wielu przygód ze sportem!

Gratulacje również dla zespołu piłkarzy z Gimnazjum (G. Szuran, M. Kopeć, M. Danecki, A. Zawada, K. Łos, A. Knaga) którzy wygrali w Gminnym turnieju piłki halowej również I miejsce, niestety rozgrywki powiatowe nie poszły im tak dobrze... Może chłopcy zabrakło motywacji ? Pamiętajcie, że każdy chłopiec z podstawówki chce wam dorównać, a więc? ...