Jesteś tutaj: Start / Sport

Sport

Artykuły

Gminne Zawody w Piłkę Nożną na Orliku

2018-05-31
Powiększ zdjęcie

 10 maja to był szczęśliwy dzień dla chłopców z klasy II i III gimnazjum, ponieważ zajęli na zawodach w Piłkę Nożną na Orliku I miejsce, pokonując zespoły z Żabna, Niedomic i Łęgu Tarnowskiego.

Czytaj więcej o: Gminne Zawody w Piłkę Nożną na Orliku

Rozgrywki w piłkę nożną

2018-03-20
Powiększ zdjęcie

Witajcie! Co prawda o feriach dawno już zdążyliśmy zapomnieć, jednak o rozgrywkach w piłkę nożną musimy pamiętać! Dlaczego? Ponieważ wasi koledzy z klasy III gimnazjum (D. Świerczek, D. Pytka, D. Kochańczyk, P.Wielgus

Czytaj więcej o: Rozgrywki w piłkę nożną

Zawody sportowe - podsumowanie

2018-02-12
Powiększ zdjęcie

Witajcie dziewczęta i chłopcy, którzy jesteście sympatykami sportu!

Zakończyło się już I półrocze,  równocześnie odbyły się już gminne zawody sportowe w grach zespołowych. Mamy już za sobą zmagania klas gimnazjalnych w koszykówce i siatkówce. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy z klasy II i III gimnazjum. 

Czytaj więcej o: Zawody sportowe - podsumowanie

Tenis stołowy

2017-12-01
Powiększ zdjęcie

Gminne rozgrywki sportowe

2017-10-30

Witajcie! W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy gminne rozgrywki sportowe! W tym roku odbyło się to na hali sportowej w Żabnie. Zdziwicie się zapewne jak to na hali? Biegliśmy zawsze w parku Gimnazjum w Łęgu!

Czytaj więcej o: Gminne rozgrywki sportowe

Zawody

2017-06-20
Powiększ zdjęcie

Zakończyliśmy sezon Lekkoatletyczny. Przedstawiciele naszej Szkoły, w maju wzięli udział w ostatnich zawodach biegowych. Matryna Tytro i Krzysztof Gawryś zajęli miejsca na podium. Serdecznie im gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za wysiłek włożony w bieg i życzymy sukcesów w następnym roku!

 

 

Czytaj więcej o: Zawody

Wyjazd klasy II gimnazjum

2017-06-19
Powiększ zdjęcie