• Odwiedziny: 2021588

Biegi przełajowe

Mamy jeszcze zaległą ale ważną wiadomość z życia sportowego naszej szkoły, a mianowicie jak zakończyły się Biegi Przełajowe? 28 IX 2015 r. pięcioro biegaczy z naszej szkoły (J. Szuran, G. Szuran, A. Łata, J. Wielgus, M. Tytro), wyruszyło na zawody powiatowe, które odbywały się w Tarnowie-Mościcach

Zawody na szczeblu powiatowym to już nie przelewki, ponieważ trzeba wam wiedzieć, że na każdym dystansie startuje około 100 zawodników z kilkunastu szkół. Wiadomo na tym etapie zawsze przodują uczniowie którzy trenuj w klubach Lekkiej atletyki oraz uczniowie pochodzący z tzw. terenów górzystych. Wiadomo ten kto ma pod górkę do domu i do szkoły, kondycję wyrobi szybciej ! I chociaż nasi sportowcy zaliczyli tylko udział, jednak jedna osoba tj. G. Szuran z klasy III A, zakwalifikował się do finałów wojewódzkich które miały miejsce w Nowym Targu. Swoją przygodę z biegami przełajowymi Grzesiek zakończył na 10 miejscu! Dla nas sam udział naszego kolegi w finałach wojewódzkich jest dużym sukcesem, GRATULUJEMY Grzegorz!!