• Odwiedziny: 2021538

Tenis stołowy

Uprzejmie "donosimy"!!!, że w tym tygodniu odbyły się gminne zawody w tenisie stołowym szkół podstawowych i gimnazjów.

Szkoły Podstawowe spotkały się w piątek 20-go listopada w gościnnej Szkole Podstawowej w Żabnie.

Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Tytro (V m-ce), Ania Warias (VII m-ce), Aleksandra Słota, Mateusz Kupisz (VII m-ce),

Michał Łata (V m-ce) oraz Damian Gawryś. Do dalszego etapu kwalifikowały się tylko cztery miejsca, a więc brakło szczęścia tylko o jedno "oczko". W zawodach brało udział 25 chłopców i 24 dziewczynki.

Dodajemy również, że II m-ce zajęła Nikola Szabla ze Szkoły Podstawowej w Siedliszowicach!

Osobiście dziękuję Pani Katarzynie Kupisz, która osobiście przywiozła syna na zawody. Mateusz pomimo złego samopoczucia zdecydowanie chciał wziąć udział w zawodach!

Uczniowie z gimnazjum pojechali na zawody 18-go listopada do Gimnazjum w Żabnie. Do zawodów powiatowych zakwalifikowała się Natalia Grochowiec z klasy III A zajmując II miejsce! Serdecznie Ci Natalio gratulujemy! Natomiast jedno "oczko" brakło Damianowi Pytce z klasy I, który zajął V m-ce!

Zmagania z zawodów szkół podstawowych możecie zobaczyć na stronie sportowej naszej szkoły.