• Odwiedziny: 2030244

Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Konkurs recytatorski

Już po raz czwarty 21 kwietnia 2017r. w Niepublicznym Przedszkolu w Pasiece Otfinowskiej został zorganizowany Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja Ewy Stadtmüller”. Celem konkursu było m.in. popularyzowanie poezji, rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją czy promowanie dziecięcych uzdolnień.

W konkursie wzięło udział dwoje naszych reprezentantów z zerówki: Martyna Wiekierak i Krystian Pawelec, laureaci  Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 20 marca w naszej szkole. Prezentowali się godnie i wspaniale. Martynka recytowała wiersz pt. „Muzyka świerszczyka”, a Krystianek wiersz pt. „ Modlitwa do anioła uśmiechu”.

Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową. Udział w konkursie umożliwił dzieciom zaprezentowanie swoich zdolności artystycznych, pokonanie tremy oraz pomógł udowodnić, że poezja jest bliska dzieciom.