• Odwiedziny: 2024249

Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Sport to moje hobby!

Witajcie na stronie sportowej naszej szkoły!
Myślę, że nadszedł już czas, żeby pokazać jak ważną i wielką częścią Waszego życia jest ruch, bardziej lub mniej zorganizowany.

Wielu z was uczestniczy czynnie w ruchu sportowym poprzez formy zorganizowane lub formy niezorganizowane. Są to zespoły sportowe, grupy koleżeńskie, zespoły taneczne, czy drużyny szkolne. Jest wśród Was ogrom talentów i niekłamana pasja i umiłowanie rywalizacji sportowej w zgodzie z zasadami „ver- plei ”!  Naśladujecie wielkich sportowców, są oni waszymi idolami lub po prostu imponują Wam ich umiejętności.
Ta strona jest dla Was! Zachęcamy do współpracy z naszą redakcją, czekamy na Wasze prace (pisemne lub zdjęcia).
Od tamtego roku szkolnego istnieje na korytarzu szkolnym koło sali gimnastycznej tablica na której chętni mogą prezentować swoje zainteresowania sportem, swoje osiągnięcia lub poruszać inne tematy sportowe czy np. turystyczne.
Swoimi zainteresowaniami sportowymi dzieliła się już z nami klasa VI, która wykonała gazetki o Olimpiadzie Zimowej i o osiągnięciach Polaków na tych wspaniałych Igrzyskach. Swoje hobby prezentował też Mikołaj Chyc (deskorolka), Michał Kochańczyk (p-ka siatkowa) oraz Kasia Kowal  (tenis stołowy). Chcieliśmy również pokazać Wasze osiągnięcia w życiu sportowym naszej szkoły i gminy.
Prezentujemy  dyplomy  naszych młodszych kolegów, którzy reprezentowali naszą szkołę w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.