• Odwiedziny: 2031081

17.10.2022 Gminne zawody w Piłkę Nożną Halową

W poniedziałek 1-go października, odbyły się gminne zawody w PN halową. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych. Dla klas IV-VI oraz VII-VIII.

W przestronnej i wyposażonej hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie, rywalizowało 6 zespołów klas IV-VI oraz 5 klas VII-VIII.

Spokojne i miłe dla oka rozgrywki w miarę rozwoju sytuacji zaczynały być bardzo zacięte i emocjonujące. Nie obyło się bez żółtych kartek oraz rzutów karnych ! Każdy zespół zacięcie walczył o każdą piłkę i kolejnego gola…

Nasze zespoły również uległy tym emocjom i chłopcy z wielkim poświęceniem i wolą walki bronili własnej bramki oraz atakowali przeciwną!

Piłkarze wyróżniający się w naszych zespołach to : Marcel Zych, Jakub Jaworski oraz Przemysław Forgiel, Filip Czosnyka, Filip Piątek. W bramce dzielnie bronili BRACIA SOLAK  -  Filip i Karol!

Dziękujemy naszym chłopcom, gratulujemy grupie IV-VI zajecie III-go miejsca !

Małgorzata Kalita