• Odwiedziny: 2023447

Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Biegi przełajowe 23.09.13

23 września 2013 roku – tj. w poniedziałek odbyła sięinauguracja sportowego roku szkolnego 2013/2014.

Rozpoczęcie nowego roku sportowego i podsumowanie roku ubiegłego,  miało miejsce na terenie parku wokół Gimnazjum Publicznego w Łęgu-Partyniu. Jak nakazuje sportowa tradycja, taka inauguracja rozpoczęła się biegami przełajowymi.

Teren parku wokół gimnazjum, jak co roku zamienił się w miejsce zaciekłej rywalizacji, tych których ambicją było wywalczenie miejsca na podium i prawa do udziału w zawodach powiatowych, które odbędą się w środę 25.09.2013 w Tarnowie (tereny sportowe obok Gemini Park).

Naszą Szkołę reprezentowało 24 osoby, spośród których 12 wywalczyło prawo do udziału w zawodach powiatowych!

A oto punktowane miejsca: Martyna Tytro I m-ce, Gabrysia Zabrzańska III m-ce, Iwona Kupisz II m-ce, Damian Kochańczyk VI m-ce, Paweł Wielgus III m-ce, Krzysztof Łos II m-ce, Adrian Zawada VI m-ce,  Oliwia Kaczmarska II m-ce, Grzegorz Szuran VI, Kasia Kogut IV m-ce, Kamil Ciukaj IV m-ce, Krzysztof Wielbłąd V m-ce. Na potwierdzenie zobaczcie galerię zdjęć !!!

Serdecznie gratuluję tej szczęśliwej mam nadzieję dwunastce i dziękuję wszystkim uczestnikom dzisiejszych biegów!

Do zobaczenia na następnej sportowej imprezie!

Małgorzata  Kalita