• Odwiedziny: 2033350

Jeśli nie umie - naucz,

jeśli nie wie - wytłumacz,

jeśli nie może - pomóż.

Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi".

Janusz Korczak

Przedszkole w Gorzycach znajduje się w bardzo ładnym, całkowicie dostosowanym do potrzeb dzieci, budynku. Nasze sale są kolorowe, słoneczne i bogato wyposażone w mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne. Obok klas znajdują się, dostosowane do wieku dzieci, łazienki i toalety. W przedszkolu funkcjonuje również nowoczesna kuchnia, w której przygotowuje się świeże, smaczne domowe śniadania i obiady.  Do dyspozycji jest też sala gimnastyczna z bogatym zestawem przyrządów do ćwiczeń i zabaw sportowych dla dzieci młodszych. Po wakacjach na przedszkolaków będzie czekał nowy, kolorowy i nowoczesny plac zabaw wyposażony w atrakcyjne, posiadające atesty urządzenia do zabawy na świeżym powietrzu.

Państwa pociechom w przedszkolu zapewniamy:

• dobrą opiekę, wychowanie i wszechstronny rozwój dziecka,
  • przyjazną, serdeczną atmosferę,
  • atrakcyjne metody nauczania, uwzględniające indywidualne podejście do każdego dziecka,
  • promocję zdrowego stylu życia (zdrowa żywność, wycieczki, spacery ),
  • przedszkole otwarte dla rodziców,
  • zajęcia dostosowane do możliwości, zainteresowań i potrzeb dzieci oraz oczekiwań rodziców.

Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola?

Dziecko w formie zabawy i relaksu może zdobyć wiele wiadomości, rozwijać swoje zainteresowania w zakresie mowy i myślenia, pojęć matematycznych, edukacji społeczno-moralnej, zdrowotnej, ruchowej, przyrodniczej, muzycznej i komunikacyjnej. Szczególną uwagę zwracamy na kulturę osobistą, pozytywny stosunek do rówieśników oraz wspieranie rodziny w zakresie rozwiązywania problemów wychowawczych z dziećmi. Absolwenci naszego przedszkola są świetnie przygotowani do podjęcia nauki w szkole!

Trwają zapisy na rok szkolny 2014/2015

Serdecznie zapraszamy!

Przedszkole w Gorzycach to dobry wybór!