• Odwiedziny: 2021628

Ogólnopolski Konkurs

Dnia 18 marca 2011 r. uczniowie klas I-III edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.
W konkursie uczestniczyło ogółem 11010 uczniów: z klas I  3595, klas II  4071, klas III  3344.
Konkurs polegał na samodzielnym rozwiązywaniu przez uczniów sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść sprawdzianu dopasowana była do obowiązującej podstawy programowej i uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno - przyrodniczej i matematycznej.

Dzieci z naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyły w konkursie. Z testami zadaniowymi zmagało się 22 uczniów.
Wśród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH znalazło się 4 uczniów z naszej szkoły.
Największym sukcesem jest zdobycie I miejsca przez uczennicę klasy II  Karolinę Chłopecką, która uzyskała maksymalną ilość punktów. Karolina otrzymała grawerowany dyplom laureata oraz wartościową nagrodę książkową.
Kolejny sukces to II miejsce Iwony Kupisz, również uczennicy klasy II, która otrzymała dyplom laureata i wartościową nagrodę książkową.
Laureatami tego konkursu są także uczniowie klasy I: Jakub Barabarz
Wiktoria Słota. Otrzymali dyplomy laureatów.
Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu zostali uhonorowani dyplomami uznania.
Konkurs spełnił oczekiwania, a ciekawa formuła zintegrowanego sprawdzianu stała się zachętą dla uczniów do pogłębiania wiedzy i do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.