• Odwiedziny: 2023322

Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Zawody - 1.12.2014 r.

Dnia 01.12.2014 r. odbyły się Turniej Andrzejkowy w piłkę halową w hali sportowej w Żabnie. Rywalizowało w nim 6 drużyn z różnych szkół. Naszą szkołę reprezentowali gimnazjaliści z klasy 3 i 2. Opiekę nad nami sprawował wychowawca  klasy III pan mgr Jacek Kabat. Rozgrywki pomiędzy zespołami rozpoczęły się o godzinie 900.  Każda grupa grała po 5 meczów,  każdy po 10 minut.

Nasza drużyna odniosła zwycięstwo w 3 meczach, co dało nam drugie miejsce. Jednak puchar otrzymaliśmy za I miejsce, gdyż zwycięzcami byli uczniowie ZSP, którzy jako gospodarze nie mogli przyjąć tej nagrody. Gratulacje należą się całej drużynie,  a w szczególności:

• Tomaszowi Łosowi, który został najlepszym zawodnikiem turnieju,
  • Kamilowi Ciukajowi, który został najlepszym zawodnikiem  drużyny.

Na końcu zawodnicy, którzy zostali wyróżnieni ze wszystkich grup, zmierzyli się z „gwiazdami”, tj. sędziami i trenerami, w tym z  panem Jackiem.

Uczniowie klasy III gimnazjum