• Odwiedziny: 2045300

Andrzejkowe czary - mary

28.11.2014r. był dla wszystkich dzieci wyjątkowy. Właśnie w tym dniu dzieci miały okazję przenieść się w magiczny świat, uczestnicząc w zabawie andrzejkowej.

Na początku zabawy dzieci zapoznały się z treścią listu od czarodziejki z Łysej Góry, poznały historię wróżb andrzejkowych oraz nauczyły się magicznego zaklęcia, które towarzyszyło im podczas zabaw.

Dzieci z wielką radością brały udział w wielu różnych wróżbach i zabawach.  Swoją przyszłość odkrywały  losując przedmioty, które przepowiadały, w jakim zawodzie będą pracowały, kiedy dorosną, wróżyły z butów, rzucały kostkami, wybierały ulubione kolory, przebijały igłą serduszka z imionami a także przy pomocy ,,czarodziejskiej butelki ” dowiadywały się, co czeka  je w przyszłości. Nie zabrakło również konkursów, tańców, pląsów i zabaw przy muzyce. Słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice, był miłym zakończeniem wspaniałej zabawy. Andrzejkowa zabawa dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.