• Odwiedziny: 2045142

Wizyta Mikołaja

Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja i pomimo braku białego puchu pojawił się w zerówce 05.12.2014 r. Już od samego rana wszystkie dzieci nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Mikołaja. Kiedy wreszcie długo oczekiwany gość zastukał do drzwi wraz ze swoimi pomocnikami, na twarzach dzieci widać było wielką radość. Dzieci przywitały Świętego Mikołaja pięknymi wierszykami i piosenkami, których nauczyły się specjalnie na tę okazję. Kolejno Święty Mikołaj przytulił każdego zerówkowicza i obdarował wspaniałym prezentem. Radości nie było końca! Niestety Święty Mikołaj nie mógł długo pozostać z nami ponieważ musiał odwiedzić jeszcze inne dzieci. Dziękując za prezenty dzieci zapewniły, że będą grzeczne i zaprosiły gościa już na następny rok.