• Odwiedziny: 2045189

Świąteczne spotkanie

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, którym towarzyszy  niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. 19 grudnia taki świąteczny nastrój zapanował w grupie 5 i 6 latków. Od samego rana w sali rozbrzmiewały kolędy i pastorałki, a dzieci z niecierpliwością czekały na wspólną „wigilijkę”. Wspaniałym momentem tego dnia było dzielenie się opłatkiem i składanie sobie nawzajem życzeń.

Były to chwile pełne wzruszenia i życzliwości. Po życzeniach dzieci usiadły przy udekorowanych stolikach i próbowały świątecznych smakołyków. Na koniec wspólnie z uczniami klas I-III  kolędowali przy pięknie przystrojonej choince.  Spotkanie to wprowadziło wszystkich w niepowtarzalną magię świąt. Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.